Sówki
Tygryski
Stokrotki
Uśmiechnięte chmurki
Odważne Kotki

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
Janusz Korczak

Przedszkole 172
im. Danuty Wawiłow
01-149 Warszawa
ul.Żytnia 71

tel/fax.22 632 63 63

Plebiscyt Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom

TRZY, DWA, JEDEN... START! WEŹ UDZIAŁ W PLEBISCYCIE  „WAKACJE MARZEŃ W POLSKIM RADIU DZIECIOM”. DO WYGRANIA NAGRODY I LATAWIEC MARZEŃ 

Już od wczoraj dzieci w wieku 3-10 lat mogą tworzyć prace na marzycielski konkurs Polskiego Radia Dzieciom! Wakacje marzeń to dla jednych te spędzane u babci na wsi, dla innych - u cioci w Barcelonie, dla odważnych - z piratami na morzach świata. Pluskanie się w wodzie lub poszukiwania cudów przyrody w okolicznym lesie. Komuś na pewno zamarzą się wakacje, które wcale się nie kończą… Teraz jest szansa, aby te spełnione i jeszcze do spełnienia wakacyjne marzenia namalować i wziąć udział w plebiscycie „Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom”. Liczą się serce, uśmiech i kolory lata!

Plebiscyt Wakacje Marzeń w Polskim Radiu Dzieciom” ogłoszony został 15 lipca w audycji „Poranek” (8.00-10.00). - Wierzymy, że większość dzieci, mimo pandemii, spędzi wakacje 2020 w najlepszym dla siebie towarzystwie i otoczeniu, że to właśnie będą dla nich wakacje marzeń  - mówi Martyna Chuderska, dziennikarka prowadząca „Poranek” w Polskim Radiu Dzieciom. - Ale wiemy też, że tego lata rodzice nie zawsze będą mogli zrealizować plany, jakie mieli dla swoich pociech na ten czas. Dlatego proponujemy śmiałą wyprawę w świat marzeń! A te nie mają żadnych ograniczeń - ani pandemia, ani inne okoliczności ich nie zatrzymają. Dzieci wiedzą o tym najlepiej, dlatego zachęcamy do malowania, rysowania, wyklejania i wysyłania do nas, będziemy cieszyć się nadesłanymi pracami na stronie Polskiego Radia Dzieciom, a najlepsze nagrodzimy - zapowiada członkini komisji konkursu.   

Plebiscyt „Wakacje marzeń w Polskim Radiu Dzieciom” skierowany jest - przypomnijmy - do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Aby dziecko mogło wziąć w nim udział, należy przesłać skan albo zdjęcie samodzielnie przez młodego marzyciela wykonanej pracy plastycznej na adres konkurs.dzieci@polskieradio.pl . Rodzice powinni załączyć zgodę na udział dziecka w plebiscycie (gotowe do wysłania oświadczenie jest w załączniku nr 1 do regulaminu.

Technika wykonania pracy jest dowolna. Zdjęcie albo skan rysunku można przesyłać do 26 lipca br. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Autorzy 5 zwycięskich prac, które wybierze komisja, otrzymają letnie gadżety Polskiego Radia Dzieciom. Nagrodę dodatkową w postaci latawca dostanie laureat, którego pracę komisja uzna za najciekawszą. 

Wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone na FB oraz stronie Polskiego Radia Dzieciom 31 lipca. Wówczas opublikowane zostaną na stronie Polskiego Radia Dzieciom wszystkie nadesłane prace. 

Więcej informacji https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom

Linki

d

 

 

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.