Konkurs Radosne Trele

Szanowni Państwo!!
Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki do udziału w ogólnopolskim konkursie piosenki „Radosne Trele” pod hasłem „Jestem Eko, bo kocham świat”. Organizatorem Konkursu jest Przedszkole nr 427 „Kraina Radości” w Warszawie.  Termin nadsyłania nagrań upływa 16.04.2021.
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci będą prezentowały się w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze( 3-4 latki) i dzieci starsze (5-6 latki). Z placówki mogą wziąć udział w konkursie dwa zespoły , lub dwaj soliści (po jednym w każdej kategorii wiekowej).
Uczestnicy przysyłają na adres organizatora zgłoszenie i  materiał wideo z jednym przygotowanym utworem o tematyce ekologicznej lub przyrodniczej. Materiał nagrany może być na płycie CD , pen drivie  ,  wysłany emailem lub darmowym transferem plików (Wetransfer, transfernow.net). Zgłoszenie można wysłać pocztą lub e- mailem.
Do zgłoszenia muszą być dołączone zgody zamieszczone poniżej w regulaminie (Załącznik 2 i 3)

Adres do wysyłki:
Przedszkole nr 427 „Kraina Radości”
Ul. Radosna 11
e-mail: radosnetrele@gmail.com

Tematyka wykonywanego utworu: Piosenka  ekologiczna, przyrodnicza pod hasłem „Jestem Eko, bo kocham świat” W konkursie, każda grupa prezentuje jedną piosenkę. Wykonawcy mogą prezentować się  solo lub w zespole, (zespół to może być cała grupa lub  3 solistów + reszta grupy jako tło np. śpiewająca refren czy robiąca choreografię) . Można śpiewać a’capella, z nagranym wcześniej podkładem muzycznym (CD), albo do akompaniamentu na wybranym instrumencie.
Udział może wziąć każdy, kto spełni warunki regulaminu.

Spośród wykonawców zostaną wyłonieni laureaci 1-go, 2-go i 3-go miejsca w obu kategoriach wiekowych. Pozostali wykonawcy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
W razie pytań proszę kontaktować się pod adresem mailowym radosnetrele@gmail.com, lub pod nr telefonu 22/6427762 w 105 . Osoba do kontaktu: Justyna Gębusia- Duda, Maria Gmyz

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam. Z poważaniem / Justyna Gębusia - Duda nauczyciel w Przedszkolu nr 427 "Kraina Radości" i koordynator konkursu

REGULAMIN FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ radosne trele Piosenka ekologiczna