Stowarzyszenie OdDo

Informacja o kolejnej już Grupie Ojców - grupie wsparcia dla wszystkich mężczyzn będących ojcami i chcących dzielić się doświadczeniem swojego ojcostwa, potrzebujących wsparcia w tym zakresie lub gotowych dać je innym.

Grupa Ojców została zaakceptowana jako oferta konkursu i uzyskała dofinansowanie Urzędu Dzielnicy Wola. Jest nieodpłatna dla uczestników. Projekt składa się z 12 3-godzinnych spotkań oraz poprzedzającej je indywidualnej konsultacji kwalifikacyjnej. Zajęcia odbędą się w nowym lokalu Stowarzyszenia OdDo przy ul. Młynarskiej 13.

Urząd Dzielnicy Warszawa Wola, donator projektu, dedykuje projekt mieszkańcom dzielnicy Wola.  Początek już we wrześniu, po skompletowaniu grupy. Spotkania grupowe poprzedzą indywidualne konsultacje, dlatego kandydatów prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne.

Jesteśmy gotowi spotkać się z Państwem, opowiedzieć o naszej pracy, ofercie grupy, a także o naszym Stowarzyszeniu, działającym od blisko 20 lat na warszawskiej Woli na rzecz zdrowego i bezpiecznego rozwoju rodzin. Zapraszamy na naszą stronę www.od-do.org oraz stowarzyszeniowy fb, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o naszej pracy.