Dyżury wakacyjne

Szanowni Państwo,

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami w bieżącym roku szkolnym dzieci będą mogły korzystać z opieki wakacyjnej w naszym przedszkolu w terminach: od 1 do 23 lipca br.  oraz  od 16 do 31 sierpnia br. Ustalona w porozumieniu z Radą Rodziców przerwa w pracy przedszkola trwa od 26 lipca do 13 sierpnia br. W okresie przerwy rodzice zapewniają dzieciom opiekę.

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny  będzie  wniesienie opłaty za wyżywienie  w czasie dyżuru do od 1 do 14 czerwca br. Warunkiem zapisu jest również uregulowanie zaległych opłat za żywienie do czerwca br.

Rodzice, którzy rezygnują z zadeklarowanych terminów proszeni są o informację mailem na adres: p172@edu.um.warszawa.pl do 28 maja.

Opłaty zostaną naliczone zgodnie ze złożonymi wcześniej deklaracjami rodziców. Informację o wysokości opłaty otrzymacie Państwo mailem.

Opłatę za żywienie na dyżurze wakacyjnym należy wpłacić na rachunek bankowy nr 59 1030 1508 0000 0005 5056 3053 w terminie od 1 do 14 czerwca. W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie Przedszkole nr 172, dyżur wakacyjny  WYBRANY/e TERMIN/y np. 1-23.07.2021  imię i nazwisko dziecka".

Wysokość opłaty jest uzależniona od zadeklarowanego terminu. Stawka dzienna wynosi 10 zł.
•    Termin I       1-23.07.2021 – 170 zł
•    Termin II    16-31.08.2021 -120 zł
•    Termin III    1-23.07.2021 i 16-31.08.2021 – 290 zł.

Wnoszenie opłat z kont bankowych rodziców umożliwi zwrot odpisów za żywienie na właściwe konto. Odpisy za lipiec rozliczane będą w sierpniu, odpisy za sierpień we wrześniu.

Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny zostanie opublikowana w Przedszkolu 17 czerwca o g. 13.00.

z wyrazami szacunku
Dyrektor Przedszkola nr 172
Ewa Wenelczyk

UWAGA!    Deklaracje na dyżur wakacyjny.

Szanowni Państwo,
Ze względu na bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i pozostałych pracowników przedszkola w bieżącym roku szkolnym
dzieci będą mogły korzystać z opieki wakacyjnej w naszym przedszkolu w  terminach:
•    Od 1 lipca do 23 lipca br.
•    Od 16 sierpnia do 31 sierpnia br.

Rodzice zobowiązani są przekazać wypełnione deklaracje dotyczące opieki wakacyjnej w terminie przeznaczonym na potwierdzanie kontynuowania wychowania przedszkolnego określonym w harmonogramie rekrutacji, tj. do 1 marca br.

Deklaracje będą dostępne w holu oraz na stronie w zakładce Dyżur wakacyjny. Dokumenty proszę przekazywać bezpośrednio pracownikom pełniącym dyżur w szatni.

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny  będzie  wniesienie opłaty za wyżywienie  w czasie dyżuru. Termin wnoszenia opłat podamy państwu w późniejszym terminie.

z wyrazami szacunku
Dyrektor Przedszkola nr 172