Dyżury wakacyjne

UWAGA!    Deklaracje na dyżur wakacyjny.

Szanowni Państwo,
Ze względu na bezpieczeństwo dzieci, nauczycieli i pozostałych pracowników przedszkola w bieżącym roku szkolnym
dzieci będą mogły korzystać z opieki wakacyjnej w naszym przedszkolu w  terminach:
•    Od 1 lipca do 23 lipca br.
•    Od 16 sierpnia do 31 sierpnia br.
Ustalona w porozumieniu z Radą Rodziców przerwa w pracy przedszkola trwa od 26 lipca do 13 sierpnia br. W okresie przerwy rodzice zapewniają dzieciom opiekę.

Rodzice zobowiązani są przekazać wypełnione deklaracje dotyczące opieki wakacyjnej w terminie przeznaczonym na potwierdzanie kontynuowania wychowania przedszkolnego określonym w harmonogramie rekrutacji, tj. do 1 marca br.

Deklaracje będą dostępne w holu oraz na stronie w zakładce Dyżur wakacyjny. Dokumenty proszę przekazywać bezpośrednio pracownikom pełniącym dyżur w szatni.

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny  będzie  wniesienie opłaty za wyżywienie  w czasie dyżuru. Termin wnoszenia opłat podamy państwu w późniejszym terminie.

z wyrazami szacunku
Dyrektor Przedszkola nr 172