Kropelki
Wiewiórki

To my - czterolatki. Jesteśmy już drugi rok w przedszkolu, bardzo nam się tu podoba, chociaż troszeczkę zaskoczyła nas zmiana sali. Już niedługo minie rok jak staliśmy się Odważnymi Kotkami - mamy nawet własny hymn grupowy "My jesteśmy kotki, Odważne Kotki:)  Jest nas: 9 dziewczynek i 16 chłopców. Są z nami nasze panie - Hania, Iwona i Anita, które nadal pokazują nam, jak stać się samodzielnymi przedszkolakami, pomagają zrozumieć to, co się wokół nas dzieje oraz pokazują nam piękno otaczającego nas świata. A my? Słuchamy, podziwiamy świat i uczymy się tego jak pomagać innym i jak szanować przyrodę. Bardzo lubimy tańczyć, oglądać przedstawienia teatralne, malować i rysować.