GRUPA III

Znalezione obrazy dla zapytania stokrotki gify STOKROTKI

W bieżącym roku szkolnym do grupy Stokrotek uczęszcza obecnie 25 dzieci- 17 pieciolatków i 8  czterolatków. Jesteśmy nie tylko starsi o rok, ale także znacznie mądrzejsi i bardziej samodzielni, Wiemy jak powinny zachowywać się przedszkolaki. Coraz lepiej potrafimy ze sobą współpracować. Nawiązalismy wiele przyjaźni.. Chętnie poznajemy nowe rzeczy. Bardzo lubimy  jeździć na wycieczki, malować farbamii, śpiewać i tańczyć , wykonywać doświadczenia, uczestniczyć   w teatrzykach i koncertach.

W naszej grupie realizujemy program Wydawnictwa Mac Edukacja WOKÓŁ  PRZEDSZKOLA  z wykorzystaniem pakietu „ Nowe przygody Olka i Ady" . Wykorzystujemy również inne formy i metody takie jak: masażyki relaksacyjne, ćwiczenia rytmiczne Kniessów, zabawy i ćwiczenia prowadzone metodą  C. Orffa oraz R. Labana, Edukację przez ruch – D. Dziamskiej, muzyczna aktywność ruchową wg metody B. Strauss , zabawy dydaktyczne, pantomimiczne, wizualizacje oraz elementy dramy i arteterapii , działania twórcze na podstawie literatury i muzyki, programy multimedialne.

Przychodzimy do przedszkola aby dobrze się bawić , a jednocześnie uczyć nowych rzeczy , które będą niezbędne do tego byśmy mogli bez obaw przekroczyć próg szkoły.

W tych  działaniach wspierają nas Panie pracujące w grupie Stokrotek: P. Dyrektor, P. Joasia i P. Kasia.

Podobny obraz