Uśmiechnięte chmurki
Odważne Kotki
Stokrotki
Kropelki
Wiewiórki

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
Janusz Korczak

Przedszkole 172
im. Danuty Wawiłow
01-149 Warszawa
ul.Żytnia 71

tel/fax.22 632 63 63

Stokrotki

 

                                                  GRUPA III

Znalezione obrazy dla zapytania stokrotki gify STOKROTKI

 

 

 

W bieżącym roku szkolnym do grupy Stokrotek uczęszcza 24 dzieci - 12 dziewczynek i 12 chłopców..  Uczymy się jak być przedszkolakami.  Chociaż mamy tylko 3 lata to staramy sie być samodzielne. coraz łatwiej rozstajemy się z rodzicami,  nawiązujemy  pierwsze przyjaźnie. Jesteśmy aktywne i ciekawe świata. Chętnie poznajemy nowe rzeczy. Bardzo lubimy posługiwać się różnymi technikami plastycznymi, śpiewać i tańczyć , wykonywać doświadczenia, uczestniczyć w teatrzykach i koncertach, .

            W naszej grupie realizujemy program Wydawnictwa Mac Edukacja NASZE  PRZEDSZKOLE  z wykorzystaniem pakietu „ Olek i Ada" . Wykorzystujemy również inne formy i metody takie jak: masażyki relaksacyjne, ćwiczenia rytmiczne Kniessów, zabawy i ćwiczenia prowadzone metodą  C. Orffa oraz R. Labana, Edukację przez ruch – D. Dziamskiej, muzyczna aktywność ruchową wg metody B. Strauss , zabawy dydaktyczne, pantomimiczne, wizualizacje oraz elementy dramy                  i arteterapii , działania twórcze na podstawie literatury i muzyki, programy multimedialne.      

            Przychodzimy do przedszkola aby dobrze się bawić , a jednocześnie uczyć nowych rzeczy , które będą niezbędne do tego byśmy mogli bez obaw przekroczyć próg szkoły.

            W tych  działaniach wspierają nas Panie pracujące w grupie Stokrotek: P. Dyrektor, Joasia, Kasia  oraz Ala. 

Podobny obraz

 

 

Linki

d

 

 

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.