Kropelki
Wiewiórki

GRUPA III

Znalezione obrazy dla zapytania stokrotki gify STOKROTKI

W bieżącym roku szkolnym do grupy Stokrotek uczęszcza 24 dzieci - 12 dziewczynek i 12 chłopców..  Uczymy się jak być przedszkolakami.  Chociaż mamy tylko 3 lata to staramy sie być samodzielne. coraz łatwiej rozstajemy się z rodzicami,  nawiązujemy  pierwsze przyjaźnie. Jesteśmy aktywne i ciekawe świata. Chętnie poznajemy nowe rzeczy. Bardzo lubimy posługiwać się różnymi technikami plastycznymi, śpiewać i tańczyć , wykonywać doświadczenia, uczestniczyć w teatrzykach i koncertach, .

W naszej grupie realizujemy program Wydawnictwa Mac Edukacja NASZE  PRZEDSZKOLE  z wykorzystaniem pakietu „ Olek i Ada" . Wykorzystujemy również inne formy i metody takie jak: masażyki relaksacyjne, ćwiczenia rytmiczne Kniessów, zabawy i ćwiczenia prowadzone metodą  C. Orffa oraz R. Labana, Edukację przez ruch – D. Dziamskiej, muzyczna aktywność ruchową wg metody B. Strauss , zabawy dydaktyczne, pantomimiczne, wizualizacje oraz elementy dramy                  i arteterapii , działania twórcze na podstawie literatury i muzyki, programy multimedialne.

Przychodzimy do przedszkola aby dobrze się bawić , a jednocześnie uczyć nowych rzeczy , które będą niezbędne do tego byśmy mogli bez obaw przekroczyć próg szkoły.

W tych  działaniach wspierają nas Panie pracujące w grupie Stokrotek: P. Dyrektor, Joasia, Kasia  oraz Ala.

Podobny obraz