DROGIE DZIECI, SZANOWNI RODZICE!

Serdecznie zapraszamy do udziału

w akcji „GÓRA GROSZA”

organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

Celem akcji jest zebranie funduszy

na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną.

W ramach akcji przeprowadzana jest zbiórka monet o nominałach od 1 grosza do 5 złotych.

Akcja ,,Góra Grosza” organizowana jest

w przedszkolach i szkołach w całej Polsce

Pieniążki w akcji można wkładać do pojemnika

znajdującego się w strefie dla

rodziców/opiekunów do dnia 30.IV.2021r.

Już 4 grudnia odbędzie się Wielka Mikołajkowa Bezpieczna Wyprawa do Krainy Elfów!

Spotkanie online! Koszt 14 złotych. Wpłaty do 10 listopada.

ZBIÓRKA!!!

Zbliża się zima. Zachęcamy wszystkich , którym nie jest obojętny los zwierząt do włączenia się w zbiórkę darów dla Schroniska dla Zwierząt w Celestynowie.

W chłodne dni nie możemy zapomnieć o naszych mniejszych braciach.

Dary można składać do kartonów umieszczonych w holu przy wejściu do naszego przedszkola  do dnia 15.11.2020r.

Lista artykułów pierwszej potrzeby :

• karma sucha i mokra (np. PURINA Frieskies junior, adult, senior i wyżej, tj. Brit, Select Gold)
  • szelki i obroże wraz ze smyczami
  • żwirek dla kotów oraz
  • podkłady dla zwierząt.

Mile widziane są psie przysmaki.

Liczymy na Państwa ofiarność i otwarte serca

Z góry  serdecznie dziękujemy.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wycieczka Śladami Fryderyka Chopina nie odbędzie się.

Szanowni Rodzice/Opiekunowie,

Od 5 października zmieniamy organizację przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.

Obowiązuje nadal większość ograniczeń wynikających z reżimu sanitarnego. Nadal dzieci będą miały mierzoną temperaturę przy przyprowadzaniu i odbieraniu z przedszkola.

Godziny pracy przedszkola i oddziałów pozostają bez zmian.

Od 5 października wszyscy rodzice wchodzą wejściem głównym przyprowadzając i odbierając dziecko.

W holu wejściowym będzie  przygotowane 5 miejsc do pomocy dziecku w rozebraniu lub ubraniu się. Przychodząc, dziecko zabierze do szatni ubranie zewnętrzne, a buty zmieni w szatni samodzielnie lub z pomocą pracownika, wychodząc, dziecko zmieni buty w szatni samodzielnie lub z pomocą pracownika i zaniesie ubranie zewnętrzne rodzicowi, a rodzic pomoże ubrać się dziecku lub dziecko ubierze się samodzielnie.

Rodzice nie będą wchodzić do holu przedszkola i szatni dziecięcej ze względu na ograniczoną ilość miejsca, która nie pozwala na zachowanie bezpiecznych odległości.

Nastąpiła zmiana procedury regulującej pracę przedszkola w okresie pandemii. Dopuszcza się możliwość prowadzenia zajęć naukowych, specjalistycznych, lekcji bibliotecznych, spektakli teatralnych oraz spacerów i wycieczek z zachowaniem rygoru sanitarnego.

W związku z powyższym proszę o wypełnienie i przesłanie na adres: p172@edu.um.warszawa.pl skanu lub zdjęcia wypełnionej przez rodziców Deklaracji dotyczącej udziału dzieci w bezpłatnych zajęciach dodatkowych, spacerach i wycieczkach pieszych, diagnozy itp. spraw lub przyniesienie wersji papierowej dokumentu do przedszkola do 9 października br. Deklarację znajdziecie Państwo w zakładce: Do pobrania lub proszę o pobranie druku z sekretariatu przedszkola.

W przypadku wycieczek autokarowych rodzice każdorazowo wypełniają odrębny dokument – zgodę na udział dziecka w wycieczce.

Mam nadzieję, że przyjęte rozwiązania wpłyną pozytywnie na organizację przyjmowania i odbierania dzieci oraz ich edukację.

z wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola nr 172

Ewa Wenelczyk

23.10.2020r. (piątek) Odważne Kotki i Stokrotki wyjeżdżają  na wycieczkę

do Żelazowej Woli i Brochowa.

Wyjazd  o  godz. 9.30 – powrót około godz. 14.00).

Koszt   wycieczki  wynosi   30 zł   i   obejmuje:

• przejazd autokarem;
  • usługę przewodnika.

Prosimy o wpłatę wyżej wymienionej sumy do dnia 19.10.2020r.

Nauczycielki grupy III i V

DRODZY RODZICE  !NAUKA i ZABAWA: PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W bieżącym roku szkolnym Stokrotki kontynuują realizację programu „Wokół Przedszkola”

na podstawie pakietu edukacyjnego

„NOWE  PRZYGODY OLKA i  ADY”

wydawnictwa Mac Edukacja.

Cena pakietu:

• 4 latki - 88 zł
  • 5 latki  - 129 zł

Prosimy  o dokonanie wpłaty  do dnia 28.09.2020r.

Znalezione obrazy dla zapytania stokrotki gify

W dniu 26 marca 2019r. ( wtorek ) o godz. 15.30

odbędzie się  zajęcie otwarte

prezentujące umiejętności dzieci z grupy III .

i Nauczycielki grupy III

Znalezione obrazy dla zapytania stokrotki gify

Znalezione obrazy dla zapytania serca gify