OGŁOSZENIEKrólowa śniegu - Darmowa dostawa - Sklep muve.pl

W dniu 8 grudnia (środa)  Stokrotki jadą do Teatru Bemowo na  przedstawienie pt. „ Królowa   Śniegu”.

• Cena biletu – 40 zł;
  • Opłata za przejazd autokarem – 10 zł.

Łączny koszt  – 50 zł.

Prosimy o wpłacenie powyższej kwoty do dnia 3 grudnia ( piątek).

Godzina rozpoczęcia spektaklu – 13.30.

Powrót do przedszkola około godz. 15.00.

Nauczycielki gr. III

Naklejka na ścianę dla dzieci - Pluszowy Miś 1 :: Naklejkolandia

W związku ze zbliżajacym się Dniem Pluszowego Misia - 25.11.2021r. (czwartek) zachęcamy dzieci do przyniesienia do przedszkola swoich ulubiomuch misiów, które bedą towarzyszyć dzieciom w czasie uroczystości.

Prosimy o przynoszenie misiów do wtorku 23.11.2021r. w podpisanej reklamówce.

Dziękujemy.

CHOINKA  JAK  ZA  DAWNYCH  LATDobraMama.pl - Ozdoby choinkowe ze słomy - Forum

Serdecznie zapraszamy rodziców ze swoimi pociechami do włączenia się w dekorowanie naszej przedszkolnej choinki.

W tym roku proponujemy wykonanie tradycyjnych ozdób choinkowych, które można dostarczyć do przedszkola do dnia 4 grudnia 2021r.

Serdecznie dziekujemy.

DRODZY RODZICE  !Czytanie książek- 11 powodów dla których warto to robić – Szkoła Podstawowa  im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie

W bieżącym roku szkolnym Stokrotki będą realizowały zajęcia z wykorzystaniem

pakietu edukacyjnego :

„Odkrywam siebie”    wydawnictwa Mac Edukacja.

Cena pakietu:

• 4 latki - 88 zł;
  • 5 latki  - 129 zł;

Prosimy  o dokonanie wpłaty  w grupie do dnia 27.09.2021r.

Dziękujemy.

Witamy w przedszkolu!

Serdecznie witamy nasze Przedszkolaki i Rodziców po wakacjach. Mamy nadzieję, że z radością przekraczacie próg  przedszkola. Szczególnie gorąco witamy nowe dzieci, które dołączyły do grupy Stokrotek.

Wszystkim dzieciakom życzymy aby nowy rok szkolny przyniósł wiele radości, beztroskiej zabawy i uśmiechu.

Nauczycielki grupy III

W dniu 16.06.2021r. (środa) o godz. 15.30.

w ogrodzie przedszkolnym

odbędzie się uroczystość  Pożegnania Przedszkola

przez dzieci 5 letnie z grupy III,

na którą mają zaszczyt serdecznie zaprosić rodziców:

Stokrotki i Nauczycielki.

KOCHANI  RODZICE

Animated Gif by OH MiRevista | Flower images, Red roses, Beautiful flowers

Z okazji Waszego święta życzymy Wam wszelkiej pomyślności, radości i zdrowia , by spełniły się wszystkie Wasze marzenia, byście zawsze byli pełni radości i optymizmu.

Pamiętajcie, że Kochamy Was mocno  !!!

Wasze Stokrotki

Czerwone -- na walentynki

Warsztaty online - udzielanie pierwszej pomocy dzieciom

Drodzy Rodzice i Opiekunowie, zapraszamy do udziału w szkoleniu: UDZIELANIE PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ MAŁYM DZIECIOM. Podczas warsztatów poznają Państwo zagadnienia takie jak:

•  aspekty prawne

•  aspekty psychologiczne

•  schemat postępowania

•  bezpieczeństwo pomagającego

•  bezpieczeństwo poszkodowanego

•  resuscytacja, AED

•  wybrane stany zagrażające zdrowiu i życiu

•  wypadki komunikacyjne

•  bezpieczeństwo w podróży samochodem

Szkolenie przeprowadzone będzie w formie wykładu i pokazów online, na żywo. Będą mieli Państwo możliwość udziału w zajęciach w jednym z terminów:

- 11 maja (wtorek) godz. 18-21 (rejestracja: termin 1)

- 21 maja (piątek) godz. 18-21 (rejestracja: termin 2)

- 22 maja (sobota) godz. 15-18 (rejestracja: termin 3)

- 16 czerwca (środa) godz. 18-21 (rejestracja: termin 4)

- 19 czerwca (sobota) godz. 15-18 (rejestracja: termin 5)

Czas trwania warsztatów przewidziany jest na 3 godziny. Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Udział w zajęciach jest bezpłatny. Szkolenie finansowane jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawa, Dzielnica Wola.

Serdecznie zapraszamy.

Fundacja Ochotnicza Grupa Ratownicza "OGRy"

kontakt: szkolenie@ogr.waw.pl

www.ogr.waw.pl

Teatr Forma Pinokio - spektakl teatralny

Wiosna na góralską nutę dla dzieci - audycja muzyczna

Uwaga!

W związku z nieobecnością p.Asi zapraszamy do zaglądania na stronę grupową Odważnych Kotków, gdzie w zakładce Tego się uczymy będą systematycznie zmieszczane propozycje dzialań skierowane do dzieci pięcioletnich.

Szanowni Państwo,
z okazji nadchodzących świąt,przygotowaliśmy papierowe pisanki do dowolnego wykorzystania. Mamy nadzieję, że sprawią Państwu dużo przedświątecznej radości. GROPIUS

Tu można pobrać wzór do wycięcia