To my, już pięciolatki! Co prawda są wśród nas dwa Kotki czteroletnie, ale są w grupie od samiuśkiego początku i wszyscy traktujemy je jak rówieśników.  Jesteśmy już trzeci rok w przedszkolu, bardzo nam się tu podoba, chociaż troszeczkę zaskoczyła nas zmiana sali i to wszystko, co łączy się z pandemią. Ale my nie damy się - dzień rozpoczynamy naszym hymnem grupowym "My jesteśmy Kotki, Odważne Kotki:)  Jest nas: 9 dziewczynek i 15 chłopców. Są z nami nasze panie - Hania, Iwona i Anita, które przypominają nam, że stałyśmy się samodzielnymi przedszkolakami, pomagają zrozumieć to, co się wokół nas dzieje oraz pokazują nam piękno otaczającego nas świata. A my? Słuchamy, podziwiamy świat i uczymy się tego jak pomagać innym i jak szanować przyrodę. Bardzo lubimy tańczyć, oglądać przedstawienia teatralne, malować i rysować. A, że czasami troszkę rozrabiamy? Niiech odpowiedzią będzie pytanie - Czy widział ktoś kotka, który choć troszkę nie baraszkuje? Obiecujemy, poprawę i przestrzeganie naszego Kodeksu.