Sówki
Tygryski
Stokrotki
Uśmiechnięte chmurki
Odważne Kotki

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
Janusz Korczak

Przedszkole 172
im. Danuty Wawiłow
01-149 Warszawa
ul.Żytnia 71

tel/fax.22 632 63 63

Uśmiechnięte chmurki

Grupa IV
„UŚMIECHNIĘTE CHMURKI”

Do naszej grupy uczęszcza 25 dzieci – 10 dziewczynek i 15 chłopców. Mimo, że dopiero jesteśmy drugi rok w przedszkolu to już jesteśmy samodzielni, staramy się być odpowiedzialni, koleżeńscy i uczciwi dla siebie nawzajem i innych osób. Poznajemy otaczający nas świat i staramy się sobie wzajemnie pomagać. Lubimy malować, śpiewać i tańczyć.

Razem z naszymi Paniami realizujemy Program Wydawnictwa WSiP „Planeta dzieci”. Wykorzystujemy również inne formy i metody w naszych codziennych działaniach, które pozwalają nam zdobywać wiedzę, doskonalić umiejętności i kompetencje społeczne. Stosujemy techniki relaksacyjne, metody aktywizujące, elementy metody Doroty Dziamskiej, Batti Strauss i różne rodzaje zabaw. Uczymy się śpiewać piosenki, słuchamy bajek, wierszy i opowiadań, bawimy się słowem układając własne opowiadania i historie, dokonalimy słuch fonematyczny.

Jesteśmy w przedszkolu, żeby przede wszystkim miło spędzać czas, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności poprzez nasze wspólne zabawy.

W tych  działaniach wspierają nas Panie pracujące z nami w grupie: Pani Basia, Pani Marzenka; wspomagają nas Panie: Beatka i Asia. 

 

Linki

d

 

 

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.