Grupa I
„UŚMIECHNIĘTE CHMURKI”

Do naszej grupy uczęszcza 25 dzieci – 10 dziewczynek i 15 chłopców. Mimo, że jesteśmy pierwszy rok w przedszkolu to uczymy się jak być samodzielnymi i dobrymi przedszkolakami. Poznajemy nowe koleżanki i kolegów z grupy oraz otaczający nas świat. Lubimy malować, śpiewać i tańczyć.

Razem z naszymi Paniami realizujemy Program Wydawnictwa WSiP „Plac zabaw”. Wykorzystujemy również inne formy i metody w naszych codziennych działaniach, które pozwalają nam zdobywać wiedzę, doskonalić umiejętności i kompetencje społeczne. Stosujemy techniki relaksacyjne, metody aktywizujące, elementy metody Doroty Dziamskiej, Batti Strauss i różne rodzaje zabaw. Uczymy się śpiewać piosenki, słuchamy bajek, wierszy i opowiadań.

Jesteśmy w przedszkolu, żeby przede wszystkim miło spędzać czas, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności.

W tych  działaniach wspierają nas Panie pracujące z nami w grupie: Pani Basia, Pani Asia, Pani Ewa i Pani Marzenka.