Kropelki
Wiewiórki

Wiewiórki

Grupa V to obecnie 14 chłopców i 10 dziewczynek. W bieżącym roku dołączyły do nas jedna nowa koleżanka, pozostałe Wiewiórki to stara ekipa. Jesteśmy wszyscy o rok starsi , o rok mądrzejsi, bardziej samodzielni, ale w dalszym ciągu uczymy się i zdobywamy nowe doświadczenia. Nieustannie poznajemy otaczający nas świat ten bliski i bardziej odległy; żyjące na nim zwierzęta i otaczającą nas przyrodę.

Wszystkie Wiewiórki lubią się bawić, konstruować budowle z klocków, układać puzzle; chętnie rysują, malują, kolorują. Coraz częściej same decydują o tym jaką podjąć działalność, a także próbują same rozwiązywać własne problemy. Starają się nie zapominać o tym co powinno być wizytówką każdego przedszkolaka – o kulturalnym zachowaniu i używaniu „czarodziejskich słów”. Wszystkie Wiewiórki zawsze mogą liczyć na pomoc, wsparcie i serce pań pracujących w grupie: pani Bożenki, Asi i Marzenki.