To my, trzylatki! Jesteśmy już kilka dni w przedszkolu, bardzo nam się tu podoba, chociaż troszeczkę zaskoczyło nas, że ani mama, ani tata nie mogą zostać z nami w sali. Za to są z nami nasze panie - Hania, Iwona, Paulina i Anita, które przypominają nam, że stajemy się samodzielnymi przedszkolakami, pomagają zrozumieć to, co się wokół nas dzieje oraz pokazują nam piękno otaczającego nas świata. A my? Słuchamy, podziwiamy świat i uczymy się tego jak bawić się razem. A, że czaszem jeszcze troszkę placzemy? To tylko dlatego, aby rodzicom nie było smutno, że jest nam tak dobrze bez ich ;). Na pocieszenie rodzice  pomogą nam wybrać nazwę. HUURAA! Już mamy nazwę! Od dzisiaj jesteśmy WILCZKAMI!

W obecnej sytuacją spowodowanej pademią przypominamy, że kontakt z nami można nawiazać:

mailowo poprzez grupowego maila:  wilczki@spoko.pl

telefonicznie: 22 632 63 63