Gwiazdki

To my, już czterolatki! Jesteśmy już drugi rok w przedszkolu, bardzo nam się tu podoba i już pogodziliśmy się z tym, że ani mama, ani tata nie mogą zostać z nami w sali. Za to są z nami nasze panie - Hanna Braciszewska, Joanna Matejko-Zwięglińska i Anita Mucha, które przypominają nam, że jesteśmy samodzielnymi przedszkolakami, pomagają zrozumieć to, co się wokół nas dzieje oraz pokazują nam piękno otaczającego nas świata. A my? Słuchamy, podziwiamy świat i uczymy się tego jak bawić się razem. Kto pamięta, że to rodzice  pomogli nam wybrać nazwę i dzięki nim jesteśmy WILCZKAMI?!

W obecnej sytuacją spowodowanej pademią przypominamy, że kontakt z nami można nawiazać:

mailowo poprzez grupowego maila:  wilczki@spoko.pl

telefonicznie: 22 632 63 63

Ponadto mogą Państwo spotkać się z nami w przedszkolu (tzw. godzina konsultacyjna). Zapraszamy w:

każdy czwartek 15:40-16:40 p.Hania

co drugi wtorek 9:45-10:45 p.Asia