Gwiazdki
Tygryski
Stokrotki
Wilczki
Sówki

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
Janusz Korczak

Przedszkole 172
im. Danuty Wawiłow
01-149 Warszawa
ul.Żytnia 71

tel/fax.22 632 63 63

Gwiazdki

Grupa I
„Gwiazdki”

Do naszej grupy uczęszcza 25 dzieci. Jesteśmy w przedszkolu po raz pierwszy. Przed nami rok pełen wyzwań Poznajemy otaczający nas świat i staramy się sobie wzajemnie pomagać. Lubimy malować, śpiewać i tańczyć. Jesteśmy trochę wystraszeni, ale damy radę.

Razem z naszymi Paniami realizujemy Program Wydawnictwa WSiP „Planeta dzieci”. Wykorzystujemy również inne formy i metody w naszych codziennych działaniach, które pozwalają nam zdobywać wiedzę, doskonalić umiejętności i kompetencje społeczne. Stosujemy techniki relaksacyjne, metody aktywizujące, elementy metody Doroty Dziamskiej, Batti Strauss i różne rodzaje zabaw. Uczymy się śpiewać piosenki, słuchamy bajek, wierszy i opowiadań, bawimy się słowem układając własne opowiadania i historie, dokonalimy słuch fonematyczny.

Jesteśmy w przedszkolu, żeby przede wszystkim miło spędzać czas, zdobywać wiedzę i nowe umiejętności poprzez nasze wspólne zabawy.

W tych  działaniach wspierają nas Panie pracujące z nami w grupie: Pani Beata Śmiech, Pani Monika Dynek, Pani Marzena  i Pani Paulina

 

Linki

d

 

 

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.