Grudzień 2020

Informacja dla rodziców, dotycząca opłat               za  przedszkole  w grudniu 2020 r.

1.Opłaty za żywienie w grudniu dokonujemy przelewem do 15 dnia miesiąca.

2.WAŻNE: Ze względu na zakończenie roku budżetowego i konieczność wcześniejszego rozliczenia wydatków żywieniowych, niezbędne jest dokonanie wpłaty przez rodziców do 15 grudnia.

3.Informacja o wysokości opłaty za żywienie oraz numerze konta zostanie przesłana Państwu na adresy mailowe uzgodnione wcześniej lub sms-em na numery telefonów uzgodnione z rodzicami.

4.Jeżeli nie otrzymacie Państwo informacji o opłatach do 11 grudnia proszę o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy z przedszkolem.

5.Składka Rady Rodziców jest zbierana gotówką, ponieważ Rada nie posiada konta bankowego. Składka płacona wg deklaracji rodziców. Proponowana wysokość składki:

·50 i 35 zł za II-e dziecko,

·Przy składce od 30 zł odpis na fundusz grupowy przeznaczony na materiały plastyczne i inne do zajęć grupy,  przy składce poniżej 30 zł rodzice przynoszą materiały plastyczne do zajęć, wyprawka na stronie przedszkola.

6.Składkę w odliczonej wysokości można przynieść w podpisanej kopercie lub plastikowej torebce do przedszkola i przekazać do pudełka przeznaczonego na korespondencję. Pokwitowanie otrzymacie Państwo przy odbiorze dziecka lub bezpośrednio po opłacie.                                                                         z  wyrazami szacunku                                  Dyrektor Przedszkola   Ewa Wenelczyk

WAGA!!!

Opłaty za przedszkole za miesiąc

MARZEC zbierane będą:

6 III (PIĄTEK) w godzinach  7:00 - 9:00

9 III (PONIEDZIAŁEK) w godzinach 7:00 -  9:00

Zmiana terminu- 12 III (CZWARTEK) w godzinach  15:00 - 17:00

Przypominam o regulowaniu należności w wyznaczonych terminach.