Marzec 2021

Informacja dla rodziców, dotycząca opłat
za  przedszkole  w marcu 2021 r.

1. Opłaty za żywienie dokonujemy przelewem do 15 dnia miesiąca.
2. Informacja o wysokości opłaty za żywienie oraz numerze konta zostanie przesłana Państwu na adresy mailowe uzgodnione we wrześniu br. lub sms-em na numery telefonów uzgodnione z rodzicami.
3. Jeżeli nie otrzymacie Państwo informacji o opłatach do 14 marca proszę o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy z przedszkolem.
4. Składka Rady Rodziców jest zbierana gotówką, ponieważ Rada nie posiada konta bankowego. Składka płacona wg deklaracji rodziców. Proponowana wysokość składki:
     •  50 i 35 zł za II-e dziecko,
Przy składce od 30 zł odpis na fundusz grupowy przeznaczony na materiały plastyczne i inne do zajęć grupy,  przy składce poniżej 30 zł rodzice przynoszą materiały plastyczne do zajęć, wyprawka na stronie przedszkola.
5. Składkę w odliczonej wysokości można przynieść w podpisanej kopercie lub plastikowej torebce do przedszkola i przekazać do pudełka przeznaczonego na korespondencję. Pokwitowanie otrzymacie Państwo przy odbiorze dziecka lub bezpośrednio po opłacie.
            z  wyrazami szacunku
                      Dyrektor Przedszkola   Ewa Wenelczyk

AGA!!!

Opłaty za przedszkole za miesiąc

MARZEC zbierane będą:

6 III (PIĄTEK) w godzinach  7:00 - 9:00

9 III (PONIEDZIAŁEK) w godzinach 7:00 -  9:00

Zmiana terminu- 12 III (CZWARTEK) w godzinach  15:00 - 17:00

Przypominam o regulowaniu należności w wyznaczonych terminach.