Grudzień 2021

Informacja dla rodziców, dotycząca opłat

za  przedszkole  w grudniu 2021 r.

1. Opłaty za żywienie dziecka w grudniu  dokonujemy przelewem do 15 dnia miesiąca. W związku z zakończeniem roku budżetowego i koniecznością zamknięcia operacji księgowych zobowiązuję Państwa do przestrzegania wyznaczonych terminów opłat i uregulowania zaległości w opłatach za żywienie również do 15 grudnia.

2. Informacja o wysokości opłaty za żywienie oraz numerze konta zostanie przesłana Państwu na adresy mailowe używane w poprzednim miesiącu lub sms-em na numery telefonów uzgodnione z rodzicami. W przypadku zmian adresów mailowych proszę o informację na adres: p172@edu.um.warszawa.pl.

3. Jeżeli nie otrzymacie Państwo informacji o opłatach do 10 grudnia proszę o pilny kontakt telefoniczny lub mailowy z przedszkolem.

4. Składka Rady Rodziców jest zbierana gotówką, ponieważ Rada nie posiada konta bankowego. Składka płacona wg deklaracji rodziców. Proponowana wysokość składki: 50 i 35 zł za II-e dziecko,

5. Przy składce od 30 zł odpis na fundusz grupowy przeznaczony na materiały plastyczne i inne do zajęć grupy,  przy składce poniżej 30 zł rodzice przynoszą materiały plastyczne do zajęć, wyprawka na stronie przedszkola.

6. Składkę w odliczonej wysokości można przynieść w podpisanej kopercie lub plastikowej torebce do przedszkola i przekazać pracownikom pełniącym dyżur w szatni. Pokwitowanie otrzymacie Państwo przy odbiorze dziecka.

z  wyrazami szacunku

Dyrektor Przedszkola   Ewa Wenelczyk

AGA!!!

Opłaty za przedszkole za miesiąc

MARZEC zbierane będą:

6 III (PIĄTEK) w godzinach  7:00 - 9:00

9 III (PONIEDZIAŁEK) w godzinach 7:00 -  9:00

Zmiana terminu- 12 III (CZWARTEK) w godzinach  15:00 - 17:00

Przypominam o regulowaniu należności w wyznaczonych terminach.