Rekrutacja rok szk. 2021/2022

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

w folderze „Wolski bon edukacyjny” prezentujemy materiały informacyjne dotyczące rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021/2022.

Aby pomóc Państwu w dokonaniu wyboru właściwej szkoły, w której dziecko będzie realizować roczne przygotowanie przedszkolne, na bieżąco zamieszczać będziemy informacje rekrutacyjne, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej!

Wolski bon edukacyjny

REALIZACJA BONU EDUKACYJNEGO W SZKOŁACH: Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 26 Szkoła Podstawowa nr 63 Szoła Podstawowa ...